Aktualności

W dniu 9 grudnia br. w siedzibie Ośrodka Edukacji Leśnej „Jagiellońskie” Nadleśnictwa Białowieża odbyło się spotkanie Komisji Założeń Planu (KZP). Głównym celem było wypracowanie założeń do sporządzenia projektu Planu Urządzenia Lasu na lata 2022-2031 wraz z programem ochrony przyrody i prognozą jego oddziaływania na środowisko dla trzech nadleśnictw: Białowieża, Browsk i Hajnówka.

Wydarzenia

Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku szkolnym oraz ich rodziców do uczestnictwa w „Konkursie literacko-plastycznym pamięci Simony Kossak".

Bądź bezpieczny w lesie

Puszcza pełna jest martwych drzew. Robimy wszystko, aby zapewnić Państwu bezpieczne jej zwiedzanie.

Informacja publiczna i o środowisku

Aby usprawnić proces udzielania informacji, w tej zakładce zamieszczamy dokumenty, o które pytają Państwo najczęściej we wnioskach o udostępnienie informacji.

RODO

W związku z wejściem w życie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanego dalej „RODO”, Nadleśnictwo Białowieża przedstawia poniżej obowiązki informacyjne wynikające z art. 13 i 14 RODO: