Aktualności Aktualności

Nadleśnictwo Białowieża grało dla Kacpra

W dniu 13.10.2018 r. pracownicy Nadleśnictwa Białowieża wzięli udział w I CHARYTATYWNYM TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ organizowanym przez funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Hajnówce oraz NSSZ policjantów z siedzibą w Hajnówce.

W turnieju piłki nożnej wystartowało 8 drużyn : KPP w Hajnówce, KPP w Bielsku Podlaskim, Państwowa Straż Pożarna w Hajnówce, Placówka Straży Granicznej w Białowieży, Placówka Straży Granicznjej w Narewce, Służba Więzienna, Fabryka Mebli FORTE oraz drużyna naszego Nadleśnictwa Białowieża. Ostatecznie, po udanych zawodach nasza reprezentacja zakończyła rozgrywki tuż za podium,  na zadowalającym czwartym miejscu.

Głównym celem przedsięwzięcia było wsparcie leczenia i rehabilitacji 9 – letniego Kacpra z Hajnówki, który urodził się z niedosłuchem nerwowo-czuciowym prawego i lewego ucha. Mamy nadzieje, że środki, które udało się zebrać podczas tego szczytnego celu pomogą Kacprowi w zakupie koniecznego sprzętu medycznego oraz w odbywaniu rehabilitacji, niezbędnej Kacprowi w powrocie do pełni zdrowia.

Jesteśmy bardzo dumni i wdzięczni rodzicom Kacpra oraz organizatorom turnieju za możliwość uczestnictwa w tak wspaniałym wydarzeniu społecznym. Wszyscy pracownicy Nadleśnictwa Białowieża życzą Ci Kacprze jak najszybszego powrotu do zdrowia!

Z leśnym pozdrowieniem

Darz Bór!